Akılalmaz Kaza! Kapı Kolu Saplandı, Sınıfın Kapısıyla Hastaneye Kaldırıldı

Aydın'ın Efeler ilçesinde teneffüse çıkmak isterken sınıf kapısının kolu bir öğrencinin koluna saplandı. İlkokul öğrencisi sınıfın kapısı ile hastaneye kaldırıldı.

24 Şubat 2017 / 12:46

Akılalmaz Kaza! Kapı Kolu Saplandı, Sınıfın Kapısıyla Hastaneye Kaldırıldı

Aydın'ın Efeler ilçesinde zil çalınca teneffüse çıkmak isteyen öğrencilerin oluşturduğu kalabalıkta sınıf kapısının kolu bir öğrencinin koluna saplandı. Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Kurtarma ekiplerinin yardımı ile ilkokul öğrencisi sınıfın kapısı ile hastaneye kaldırıldı.

AKILALMAZ KAZA!

Olay sabah saatlerinde Efeler İlçe Merkezi Ticaret Odası İlkokulunda meydana geldi. Deprem, yangın ve acil durumlarda çıkışın kolay olması için sınıflardaki kapıların dışa açıldığı okulda aynı anda sınıftan teneffüse çıkmak isteyen öğrenciler ilginç bir kazaya neden oldu.

KAPI KOLU SAPLANDI

Okuldaki sınıflardan birinde eğitim gören Efe K. isimli öğrenci zil çalınca sınıftan çıkmak istediği anda bir anda sağ kolu sınıf kapısının koluna takıldı. İddiaya göre bu sırada kapıda oluşan izdihamda minik efenin koluna, kapının kolu olduğu gibi saplandı.


KAPIYLA BİRLİKTE HASTANEYE KALDIRILDI

Olaydan sonra okul görevlileri hemen 112 Acil Servis'e arayarak yardım istedi. Okula gelen sağlık görevlileri öğrencinin bulunduğu ortamda koluna saplanan kapı kolunu çıkarmayı riskli bulunca Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerinden yardım istendi. Kısa sürede okula gelen itfaiyeye ait tam donanımlı kurtarma ekibi, başarılı bir şekilde kapıyı olduğu yerde kesip kasasından da çıkararak öğrenciyi koluna saplanan kapı ile ambulansa taşıdı.


AMELİYATA ALINDI

Sağlık ekiplerinin bir yandan itfaiye ekiplerinin diğer yandan müdahale ettiği olayda minik Efe hastaneye kaldırıldı. Hastane ortamında yapılan operasyon ile kapı kolu kolundan çıkarılan minik Efe ameliyata alındı.