Burçin Terzioğlu: Çocuklara ve Hayvanlara Zarar Verenler Yüzünden Seri Katil Olurdum

Oyuncu Burçin Terzioğlu verdiği röportajda, çocuklara ve hayvanlara zarar verenler için çok sert konuştu. Terzioğlu, 'değişik planlarım var, çok fazlalar, seri katil olurdum" dedi.

07 Mart 2017 / 16:23

Burçin Terzioğlu: Çocuklara ve Hayvanlara Zarar Verenler Yüzünden Seri Katil Olurdum

'Poyraz Karayel' dizisiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Burçin Terzioğlu verdiği röportajda
çocuklara ve hayvanlara zarar verenler için sert konuştu.

"SERİ KATİL OLURDUM"

Poyraz Karayel dizisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu dizinin final yapması sonrası hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Verdiği röportajda "Çocuklara ve hayvanlara zarar verenler için değişik planlarım var. Yok yok, çok fazlalar, seri katil olurdum" dedi.

TERZİOĞLU, ÇOK ZOR SAKİNLEŞİRMİŞ

Burçin Terzioğllu'na "Bir suç işleyecek olsaydınız ne olurdu?" sorusu yöneltildi. Terzioğlu: "Katil olurdum. Çocuklara ve hayvanlara zarar verenler için değişik planlarım var. Yok yok, çok fazlalar seri katil olurdum" dedi. Terzioğlu, okulun haylaz kızlarındanmış. Okuldayken izin kâğıdı imzalayıp sattığını itiraf eden Terzioğlu, tahammül sınırları zorlandığında zor sakinleştiğini şu sözlerle dile getirdi: "Arada bir şeyler kırıyorum. Bir de ben söylenince komik oluyormuşum öyle diyorlar. Onlar gülünce daha da sinirleniyorum."