Emina Sandal Türkiye'de Başka Sırbistan'da Bambaşka Biriymiş

Mustafa Sandal'ın şarkıcı eşi Emina Sandal, verdiği röportajda eşinin önüne geçmemek için Türkiye'de hanım hanımcık olduğunu, kendi ülkesinde ise çok farklı biri olduğunu söyledi.

12 Haziran 2017 / 08:41

Emina Sandal Türkiye'de Başka Sırbistan'da Bambaşka Biriymiş

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın güzeller güzeli eşi Emina Sandal verdiği röportajda kendisiyle ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. Türkiye'de Mustafa Sandal'ın şöhretinin önüne geçmek istemediği için hanım hanımcık olduğunu, Sırbistan da çok tanınan ve sevilen bir pop yıldızı olduğunu söyledi.

"MUSTAFA'NIN GÖLGESİNDE KALMAK İSTEDİM, HIRSLARIM YOKTUR"

Mustafa Sandal'ın, Ocak 2008'de evlendiği Sırp pop yıldızı Emina Sandal "Türkiye'de Clark Kent, ülkemde Superman gibiyim. Burada takım elbise, düz ayakkabı, hanım hanımcık dolaşıyorum. Sırbistan'da kocaman topuklu ayakkabılar ve kostümlerle uçuyorum" dedi.
Ülkesinde şöhretli bir yapımcı-şarkıcı-söz yazarı olduğunu da belirten Emina Sandal sözlerine şöyle devam etti: 19 yaşımda stardım. 22'sinde Mustafa'yı tanıdım. Aşk evliliği yapıp Türkiye'ye yerleştim. Orada ciddi kariyerim var. Ama burada 2 çocuk annesi bir eş olarak Mustafa'nın gölgesinde kalmak istedim. Onun önüne geçmem. Benim öyle hırslarım yok.

"ALYANSLARI ÇIKARTTIK"

Emina Sandal, Mustafa Sandal ile ilişkileri hakkında da şunları söyledi: Klasik bir erkek değil. Beni her gün öperek uyandırıyor. Alyans takmıyoruz. Evliliğimizin ilk 4 yılında taktım, Mustafa sürekli spor yaptığı için çıkardı. Ben de sonunda kasaya koydum. Önemli olan kalplerdeki niyettir. Kaç kişi alyans takıyor, ama neler yapıyorlar. Birbirlerini aldatıyorlar.

BİKİNİLİ POZLARININ ELEŞTİRİLMESİNE İSYAN ETTİ

Ülkesinde mayo-iç çamaşır markası 'Extreme Intimo'nun reklamında oynayan, ateşli pozlarıyla dikkat çeken Emina Sandal bu konuda da isyan etti. Emina," Ülkemde mayo işi yaptım. Burada 'Mustafa'nın eşi bikini giydi, ayıp oldu' dediler. Oysaki oyunculuk yaptım, öpüşme sahnelerim vardı. O zaman kimse bir şey söylemedi. Bu acımasız yorumlar beni çok üzüyor" dedi.