İbrahim Tatlıses'in Müstakbel Damadı İki Kadınla Yakalandı

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'la birlikte olan ve geçtiğimiz günlerde Çıtak'a evllik teklifinde bulunan Levent Dörter, Arnavutköy'de trafikte seyir halindeyken iki güzelle görüntülendi.

12 Haziran 2017 / 09:26

İbrahim Tatlıses'in Müstakbel Damadı İki Kadınla Yakalandı

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak ile evlilik yolunda ilerleyen şarkıcı Levent Dörter, gece vakti iki kadınla objektiflere takıldı. Dörter'le kızının birlikteliğine çok sıcak bakmadığı bilinen İbrahim Tatlıses'in fotoğraflara tepkisinin ne olacağı merak ediliyor.

EVLENME TEKLİFİNDE BULUNMUŞTU

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'la birlikte olan ve geçtiğimiz günlerde Çıtak'ın doğum gününde sürpriz yaparak evlenme teklifinde bulunan şarkıcı Levent Dörter, önceki gece Arnavutköy'de trafikte seyir halindeyken iki güzelle görüntülendi.


AZ DAHA GAZETECİLERİ EZECEKTİ

Elinde cep telefonuyla konuşan Levent Dörter, bir anda patlayan flaşlar karşısında panik yaşadı. Fotoğrafları çekilince hızla gaza basan şarkıcı, az kalsın basın mensuplarını eziyordu. İbrahim Tatlıses'in ilişkisine onay vermediği söylenen kızı Dilan Çıtak'ın sevgilisinin gece yarısı Arnavutköy'de iki güzelle yakalanmasına ne diyeceği merak konusu oldu.

İşte Tatlıses'i çıldırtacak o görüntü;