İngiltere Prensi William Çapkınlık Yaparken Yakalandı

İngiltere Prensi Willam, eşi düşes Kate Middleton'a olan aşkıyla biliniyordu. Prens Willam, İsviçre tatilinde 2 sarışın ile görüntülendi. Middleton'ın ne diyeceği merak konusu oldu.

15 Mart 2017 / 12:10

İngiltere Prensi William Çapkınlık Yaparken Yakalandı

İngiliz kraliyet ailesinin en gözde üyelerinden Prens William, ailesini almadan 3 arkadaşıyla İsviçre'ye tatile gitti. Tatilde çapkınlık yapan Prens fena yakalandı. Eşi düşes Kate Middleton'ın ne diyceği merak konusu oldu.

PRENS, EŞİNİ YANINA ALMADI, ÇAPKINLIK YAPARKEN YAKALANDI

Ülkesindeki resmi tatili fırsat bilen 34 yaşındaki Prens, bu kez yanına eşi Kate Middleton ve çocuklarını almadan, üç yakın arkadaşıyla birlikte İsviçre tatiline çıktı. Önce gündüz vakti iki sarışınla görüntülendi. Ardından da gittiği gece kulübünde sergilediği dans gösterisiyle manşetlere çıktı.


GÜZELLERDEN BİRİ AVUSTRALYALI MANKEN ÇIKTI

Prens, önceki gün bölgenin en gözde restoranlarından biri olan La Vache'de Avustralyalı model Sophie Taylor ve onun arkadaşı Rosie Peate ile birlikte yemek yedi. Bu sırada üçlünün arasındaki samimiyet de gözden kaçmadı.

PRENS ÖYLE BİR DANS ETTİ Kİ GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMADI

Prens William akşam da gittiği kulüpte sergilediği dans gösterisiyle geceye damgasını vurdu. Bir ara DJ kabinine de giren Prens William'ın gösterisi kulüpteki diğer konuklar tarafından cep telefonlarıyla görüntülendi. Bu sırada Prens'in öğle yemeği yediği Taylor ve Peate ise etrafta görünmüyordu. Kulüpteki diğer konuklar Prens William'ı o şekilde dans ederken gördüklerinde gözlerine inanamadıklarını söylediler.


PRENS GÖRÜNTÜLENSE DE KORUMALARIN BİR ŞEY YAPMAMASI DİKKAT ÇEKTİ

Prens'in, esrar içmekle ilgili sözlere sahip olan rap şarkısıyla sergilediği dans onlarca kişinin cep telefonuna kaydedildi. Bu sırada Prens Wililam'ın korumalarının kimseyi durdurmaya çalışmaması da dikkat çekti.

TÜM DÜNYANIN GÖZÜ AVUSTRALYALI MODELE ÇEVRİLDİ

Prens William ile yemek yedikten sonra bütün dünyanın ilgisini üzerinde toplayan 24 yaşındaki Sophie Taylor, Avustralyalı ancak uzun süredir İsviçre'de yaşıyor. Bir gece kulübünde çalışan Taylor aynı zamanda modellik de yapıyor.

İşte Prens William'ın çapkınlık yaptığı model Sophie Taylor: