İzmir'de Kaçırılan 10 Yaşındaki Ceylin Komşusunun Evinde Ölü Bulundu

Ödemiş ilçesinde, evlerinin önündeki parkta üç gün önce ortadan kaybolan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in cesedi komşularının evinde bulundu.

12 Haziran 2017 / 12:46

İzmir'de Kaçırılan 10 Yaşındaki Ceylin Komşusunun Evinde Ölü Bulundu

İzmir'in Ödemiş ilçesinde, evlerinin önündeki parkta üç gün önce ortadan kaybolan ve dedesinin cep telefonuna gelen "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" yazılı mesajdan kaçırıldığı belirlenen 10 yaşındaki Ceylin Atik'in cesedi bulundu.

EVDEN GELEN KOKU ÜZERİNE ARAMA BAŞLATILDI

Ödemiş'te, 10 yaşındaki Ceylin Atik evlerinin önündeki parkta oyun oynarken ortadan kaybolmuştu. Minik Ceylin'i polis ekipleri her yerde ararken, minik kızın ailesinin karşısındaki evden ihbar alındı. Bir koku geldiği üzerine başlatılan inceleme sonrasında bölgeye olay yeri inceleme ekipleri, ambulans sevk etti. Çok sayıda vatandaş ve minik Ceylin'in ailesi de olay yerine geldi. Gergin bekleyiş ise dakikalar içerisinde devam etti.

MİNİK CEYLİN'İN CANSIZ BEDENİ KOMŞUSUNUN EVİNDE BULUNDU

Polis, bekleyiş sırasında bölgeyi geniş bir şeride aldı ve kimseyi yaklaştırmadı. Yaşanabilecek bir olaya karşı da ekipler takviye kuvvetlerle evin önünde önlem aldı. Yapılan incelemede minik Ceylin'in cansız bedeni evin içerisinde bulundu. Aile, 10 yaşındaki Ceylin'in ölü bulunmasıyla sinir krizleri geçirdi. Polis, ev içerisinde incelemesini sürdürüyor.

DEDESİNİN CEP TELEFONUNA MESAJ GÖNDERİLDİ

Ödemiş ilçesinde, evlerinin önündeki parkta üç gün önce ortadan kaybolan ve dedesinin cep telefonuna gelen "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" mesajının ardından minik Ceylin için polisler harekete geçmişti.