Mustafa Ceceli Balayından İlk Fotoğrafını Paylaştı

9 yıllık eşini Selin İmer ile aldatan Mustafa Ceceli, balayı için Fransa'nın güney sahillerine gittiği eşiyle, ilk fotoğrafını paylaştı.

23 Temmuz 2017 / 18:13

Mustafa Ceceli Balayından İlk Fotoğrafını Paylaştı

9 yıllık eşini bırakıp kısa süre içinde sevgilisi Selin İmer ile 10 Temmuza'da evlenen Mustafa Ceceli, balayına gittiği Fransa'nın Nice ve Monaco şehirlerinden ilk fotoğraflarını paylaştı. İkilinin aynı renkte giydikleri kıyafet gözlerden kaçmazken, tatile gitmeden önce ise gazeticilerin sorularını yanıtlayan Ceceli, çocuk istemediklerini belirtmişti.

AYNI REKTE KIYAFET GİYDİLER

10 Temmuz'da skandal bir evliliğe imza atan çift, balayından paylaştıkları ilk fotoğraflarında aynı renkte kıyafet giymeleri dikkatlerden kaçmadı

FOTOĞRAFI YORUMA KAPATTI

Balayı için Fransa'nın güney sahillerini tercih eden çift mutlu anlarını takipçileriyle paylaştı. Ceceli'nin sosyal medya hesaplarını yoruma kapatması dikkat çekti.

"ÇOCUK DÜŞÜNMÜYORUZ"

Tatile gitmeden önce Nişantaşı'nda kahve alışverişi yapan Ceceli gazetecilere bazı açıklamalarda bulunmuştu. Gazetecilerin "Çocuk düşünüyor musunuz? Selin Hanım ne istiyor?" sorusuna, Ceceli, "Yok düşünmüyoruz. Bunu da paylaşmış olayım buradan" diye yanıt vermişti.